Rkantor – szybka wymiana walut online

      Brak komentarzy do Rkantor – szybka wymiana walut online

Dzisiaj coraz więcej czynności można wykonać przez internet. Dotyczy to również szeroko rozumianego sektora finansowego. Obecnie bez obaw online można dokonać nawet wymiany walut dzięki platformom takim jak Rkantor.com.

Jak działa Rkantor.com?

Aby założyć konto na platformie wystarczy adres email oraz hasło. Wówczas na podany adres trafia link aktywacyjny. Potem testowo należy dokonać przelewu bankowego. Pozostaje jeszcze zaznaczenie opcji osoba fizyczna, jednoosobowa działalność gospodarcza czy firma. Rkantor.com służy przede wszystkim do wymiany walut. Przydaje się to podczas wszelkiego rodzaju wyjazdów wakacyjnych i nie tylko. Można zarówno kupić walutę po aktualnym kursie, jak i określić optymalny kurs i poczekać na informację, kiedy tylko się pojawi. W tym przypadku dodatkowo należy określić datę ważności zlecenia. System dokonuje transakcji, gdy pojawią się określone przez użytkownika warunki.

Rkantor.com – wymiana walut w praktyce

Pieniądze na swoje konto na platformie wpłacić można na kilka sposobów. Do wyboru jest zarówno klasyczny przelew, jak i wpłata w oddziale. Właścicielem Rkantor.com jest Raiffeisen Polbank. To spore ułatwienie dla tych osób, które z różnych względów nie chcą robić przelewów przez internet. Kolejnym plusem są alerty SMS. To bardzo skuteczna forma powiadamiania użytkownika. Rkantor.com to doskonała opcja dla osób, które spłacają kredyty we frankach. Dzięki korzystnym kursom można zaoszczędzić kilka złotych przy spłacie każdej raty kredytu. Wystarczy do systemu wprowadzić dane o kredycie – nr konta, nazwę banku i termin spłaty. Wówczas platforma przygotowuje dokładny plan spłat z informacją, kiedy konto na Rkantor.com należy zasilić. Wypłacić pieniądze również można bardzo łatwo i to na kilka sposobów – przelewem, osobiście w oddziale banku czy bankomacie. Co więcej, przelewy są darmowe i niemal błyskawiczne. W ofercie są również przelewy zagraniczne w niezłych cenach.

Rkantor.com – warto?

Podstawową zaletą systemu jest prosty i mocno intuicyjny interfejs. Może platforma nie prezentuje się efektownie, ale jest łatwa w obsłudze, a przecież o to w tym przypadku chodzi. Wszystko jest dokładnie rozpisane i opisane. Dlatego nawet osoba, która nie ma dużego doświadczenia z tego typu stronami powinna sobie bardzo łatwo poradzić. Cały system wymiany walut jest zaskakująco prosty i przejrzysty. Dodatkowym atutem są opcje alertów SMS czy wprowadzenia do systemu harmonogramu kredytu zaciągniętego w walucie obcej.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.