BeMyEye – opinie o aplikacji

bemyeye

W dobie smartfonów i łatwego dostępu do internetu na popularności zyskują aplikacje, dzięki którym możemy zarabiać prawdziwe pieniądze. Różnią się od siebie znacznie, ale w sieci jest ich naprawdę sporo, więc jest w czym wybierać. Jedną z nich jest BeMyEye, która pozwala wcielić się w rolę tajemniczego klienta i w ten sposób zdobywać wynagrodzenie. Jak działa, co warto o niej wiedzieć i jakie ma opinie?

Jak założyć konto w BeMyEye

Pierwszym krokiem, jeśli chcemy zacząć zarabianie z aplikacją BeMyEye jest jej pobranie. Ta dostępna jest w zarówno w Google Play (telefony z Androidem), jak i App Store (telefony z iOS). Po ściągnięciu musimy jeszcze tylko założyć konto, ale cały proces przebiega bardzo szybko. Przy rejestracji warto podać kod zaproszenia:

gl83vn

Powyższy kod zaproszenia gwarantuje dodatkowy bonus pieniężny w wysokości 4 złotych po wykonaniu pierwszej misji. Wprawdzie nie jest on przesadnie wysoki, ale lepszy taki, jak żaden. Zwłaszcza, że wpisanie kodu zaproszenia nic nie kosztuje.

Zarabianie w BeMyEye

W BeMyEye zarabianie polega na wykonywaniu misji, które polegają na odwiedzaniu wybranych placówek i realizowaniu określonych zadań. Jest to typowa praca jako tajemniczy klient, ale nie wymaga spisywania żadnych umów. Wystarczy wybrać interesującą nas misję, udać się do wybranego miejsca, wykonać czynności z listy i odhaczyć zrealizowane zadanie. Po weryfikacji otrzymujemy wynagrodzenie bezpośrednio na aplikację, a z niej możemy już w łatwy sposób sobie je wypłacić.

Program partnerski

BeMyEye posiada również własny program partnerski, który pozwala nieco zwiększyć zarobki zapraszając znajomych do korzystania z aplikacji. Służy do tego specjalny kod zaproszenia, który znajdziemy w zakładce „Zaproszenia”, znajdującej się na dolnym pasku aplikacji.

Za każdą zaproszoną osobę otrzymujemy 4 złote, ale nie ma żadnego limitu, więc potencjał zarobkowy jest praktycznie nieograniczony. Oczywiście pod warunkiem, że mamy sposoby, aby zdobywać duże ilości takich osób. Warto przy tym również dodać, że osoba zapraszana również otrzymuje 4 złote po wykonaniu pierwszej misji – nic przy tym nie tracąc. Dzięki temu zapraszanie jest nieco łatwiejsze, gdyż obie strony zyskują tyle samo.

Jak wypłacić pieniądze z aplikacji

Pieniądze z BeMyEye możemy obecnie wypłacić jedynie na portfel internetowy PayPal, ale ze względu na jego wysoką popularność i użyteczność – w zasadzie inna żadna forma wypłaty nie jest potrzebna. Z portfela bez żadnych problemów przelejemy na wskazane konto bankowe lub wykorzystamy do bezpośrednich płatności w wybranych sklepach internetowych.

Do zlecenia wypłaty musimy uzbierać na saldzie przynajmniej 20 złotych, więc jest to dość niskie minimum, co z pewnością jest dodatkową zaletą aplikacji.

Punkty doświadczenia w BeMyEye

Osoby, które już zainstalowały aplikację mogą zastanawiać się czym są punkty doświadczenia. Te otrzymujemy za wykonanie każdej misji, poza wynagrodzeniem pieniężnym, a ich zdobywanie pozwala wchodzić na wyższe poziomy. Te z kolei gwarantują nam dodatkowe benefity w postaci:

  • dłuższego czasu na rezerwacje zadań (nawet 300 dodatkowych minut),
  • większą ilość jednoczesnych rezerwacji (na ostatnim poziomie – 5),
  • skrócony czas na rezerwację misji. Domyślnie musimy odczekać po publikacji określoną ilość czasu, aby móc sobie zaklepać dane zadanie. Po zdobyciu maksymalnego poziomu czas ten znika nawet całkowicie, umożliwiając rezerwację od razu po publikacji,
  • skrócony czas między kolejnymi wypłatami. Na ostatnim poziomie możemy zlecać jedną wypłatę każdego dnia.

Opinie o BeMyEye

Sam zamysł aplikacji i możliwość wcielenia się w rolę tajemniczego klienta jest naprawdę dobry, ale niestety ilość dostępnych zadań pozostawia wiele do życzenia. Jednak mimo to, zrealizowanie wybranej misji od czasu do czasu pozwoli na zdobycie dodatkowych pieniędzy, które mogą być świetnym uzupełnieniem pozostałych metod zarabiania w internecie. Druga sprawa, że ilość misji z czasem może się zwiększyć, choć niestety nie jest to pewne. No i oczywiście kwestia lokalizacji… w niektórych miejscach ilość zadań będzie większa, a w innych mniejsza. Dlatego najlepiej, jeśli każdy sam pobierze aplikacje, sprawdzi jak się prezentuje i dopiero wtedy oceni.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *