Marketagent – opinie o panelu

marketagent

Marketagent jest międzynarodowym panelem ankietowym (dostępnym również w języku polskim), który płaci za wypełnianie ankiet. Czym się charakteryzuje?

Marketagent – jak zacząć?

Zarabiać w panelu możemy dopiero po założeniu konta, więc pierwszym krokiem jest rejestracja, która jest szybka i prosta. Jedyna dane jakie wstępnie potrzebujemy to imię, nazwisko, płeć oraz adres e-mail. Możemy się również zarejestrować poprzez konto Google lub Facebook, co jeszcze bardziej przyspiesza ten proces.

Co po rejestracji?

Po rejestracji w marketagent musimy dobrze wypełnić profil, aby ankiety były lepiej dopasowane. Unikniemy dzięki temu ankiet, do których się nie kwalifikujemy i bylibyśmy odrzucani w trakcie.

Po założeniu konta i wypełnieniu profilu nie pozostaje nic innego jak czekać na ankiety do wypełnienia. Warto dodać, że za samą rejestrację otrzymujemy już 150 punktów, które po dozbieraniu do minimum możemy wypłacić.

Informacje o panelu

Poza rejestracją są jeszcze dość istotne kwestie, które warto poruszyć czyli np. za co otrzymujemy punkty w panelu, w jaki sposób możemy wypłacić zarobione pieniądze itp.

Za co otrzymujemy punkty w marketagent

Marketagent to panel ankietowy, więc punkty otrzymujemy przede wszystkim za wypełnianie ankiet, ale nie tylko.

Punkty otrzymujemy również za aktualizację profilu (raz w roku +50 punktów) oraz dodatkowe uzupełnianie informacji profilowych, jeśli zajdzie taka potrzeba. Dodatkowo otrzymujemy je za każdego zaproszonego do panelu znajomego (+50 punktów).

Wypłata z panelu

Zdecydowanie najprzyjemniejsza część, czyli wymiana zgromadzonych punktów na pieniądze, które możemy wypłacić na skrill, paypal lub przeznaczyć na cele charytatywne. 100 punktów to 1 euro i tyle wystarczy, aby móc zlecić wypłatę. Jest to, więc bardzo niskie minimum w porównaniu z innymi panelami, więc warto dać mu szanse.

Łatwo zauważyć, że bonus za rejestrację to 150 punktów, a więc 1,5 euro, co teoretycznie pozwalałoby na wypłatę już po samej rejestracji. W związku z tym jest dodatkowy wymóg, a mianowicie – wypełnienie przynajmniej jednej ankiety. Bez tego nie będziemy w stanie nic wypłacić, ale nie powinno stanowić to problemu dla osób, które faktycznie mają zamiar zarabiać na wypełnianiu ankiet w marketagent.

Aplikacja mobilna

Warto dodać również, że marketagent posiada własną aplikację mobilną przeznaczoną na Androida lub iOS. Dzięki temu możemy wypełniać ankiety praktycznie w dowolnym miejscu, o ile mamy przy sobie telefon wraz z dostępem do internetu.

Opinie o Marketagent

Marketagent bez cienia wątpliwości należy do ścisłej czołówki panelu ankietowych. Cechuje się bardzo niskim minimum do wypłaty oraz sporą ilością ankiet, choć zależy to oczywiście od konkretnego profilu. Zdecydowanie warto dać mu szansę i spróbować swoich sił.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *