Myiyo – opinie o panelu

myiyo

Panel ankietowy Myiyo jest platformą, która przynosi korzyści zarówno osobom zarejestrowanym na portalu, które udzielają odpowiedzi, jak i klientom, którzy umieszczają na platformie swoje ankiety. Warto dowiedzieć się więcej na temat tego rozwiązania i możliwości mu towarzyszących.

Czym jest panel ankietowy Myiyo?

Panel ankietowy Myiyo to ogólnodostępna platforma, na której może zarejestrować się każdy. Jej zadaniem jest zbieranie opinii na temat usług i produktów, a także poznawanie przyzwyczajeń, preferencji i nawyków konsumentów biorących udział w badaniach. Myiyo działa na terenie kilkunastu krajów. Jej działalność jest zgodna z przepisami dotyczącymi konkurencji, praw konsumentów oraz ochrony danych osobowych. Jako międzynarodowy instytut prowadzący badania rynku, Myiyo działa zgodnie z dyrektywą ESOMAR, zawartą w Międzynarodowym Kodeksie postępowania w badaniach rynkowych i społecznych ICC/ESOMAR oraz dyrektywą BVM, Niemieckiego związku badania rynku i analizy polityk publicznych. Wynika to z faktu, że główna siedziba firmy znajduje się na terenie Niemiec i działa według polityki panującej w danym państwie.

Ankiety w Myiyo

Każda osoba wypełniająca ankiety razem z Myiyo może na tym zarobić. Za każdą prawidłowo wypełnioną i zaakceptowaną ankietę, wypełniający dostaje punkty, które następnie może wymienić na pieniądze. Ankiety przesyłane są albo za pomocą maila, albo za pomocą aplikacji. Ich wypełnianie jest proste i nie wymaga specjalnych umiejętności. Sama rejestracja w portalu i wypełnianie ankiet jest bezpłatne, a to wiąże się tylko z czystym zarobkiem bez żadnych niejasności i ukrytych kosztów. Myiyo wymaga od osób biorących udział w ankietach podania swoich danych. Mimo to warto wiedzieć, że są one bezpieczne. Wszystkie ankiety gwarantują pełną anonimowość. Ilość punktów otrzymywanych za ankietę zwykle zależy od jej długości oraz poziomu zaangażowania. Po uzyskaniu równowartości 20 euro można wypłacić swoje punkty i cieszyć się gotówką zarobioną w prosty i przyjemny sposób.

Przekazywanie i zbieranie danych

Wszystkie dane pozyskiwane są od ankietowanych w bezpieczny sposób. Już podczas rejestracji konieczne jest podanie podstawowych danych. Na początku każdej ankiety, bez względu na tematykę, znajdują się pytania ogólne, mające na celu określenie, czy dana osoba kwalifikuje się do wypełnienia danej ankiety, czy też nie. Jest to konieczne, aby móc uzyskać odpowiedzi od oczekiwanej grupy badanych. Pomimo dokładności i skrupulatności w pozyskiwaniu danych, wyniki badań przekazywane są do firm, agencji i innych klientów w sposób anonimowy. Dostają oni dobrze przygotowane i przefiltrowane dane statystyczne, bez jakichkolwiek wrażliwych danych. Dzięki temu obie strony transakcji są zadowolone: klient, bo otrzymuje tylko interesujące go dane oraz ankietowany, bo informacje na jego temat są bezpieczne.

Jak korzystać z Myiyo?

Korzystanie z Myiyo jest bardzo proste. Wymaga tylko dostępu do internetu oraz komputera lub telefonu. W przypadku, gdy korzysta się z laptopa lub komputera stacjonarnego, można wypełniać ankiety za pomocą witryny internetowej. W przypadku urządzeń mobilnych znacznie lepiej sprawdza się aplikacja, która jest dostępna w App Store i Google Play. Powiadomienia dotyczące nowych ankiet pojawiają się w aplikacji lub zostają przesłane na maila. Warto jednak pamiętać, że nie każde powiadomienie o ankiecie oznacza możliwość zarobienia nowych punktów. Wszystko zależy, czy dany użytkownik spełni wymagania i będzie należał do danej grupy badawczej — jeśli nie, zostanie odrzucony po kilku wstępnych pytaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *