Mylead

mylead

Zarabianie w sieci to ostatnio bardzo popularny sposób. Wiele osób decyduje się na taką formę ze względu na łatwy dostęp i to, że można zdobyć dodatkowe pieniądze pracując w każdym miejscu i czasie. Jednym z rozwijających się programów partnerskich, który zdobywa coraz większą popularność jest system afiliacyjny MyLead.

Co należy wiedzieć o MyLead?

Jest to polski program, który powstał trzy lata temu i od tej pory utwierdza swoją pozycję wśród sposobów na zarabianie online. Poprzez portal udostępniane są jego użytkownikom narzędzia oraz wsparcie.

Jedynym kryterium, które trzeba spełniać to bycie pełnoletnim. Poza tym nie ma żadnych innych ograniczeń, oprócz własnej inwencji, gdzie dane produkty promować.

Jak MyLead wspiera swoich użytkowników?

Bardzo ważne, szczególnie dla osób nowych w programie jest wsparcie, którego udziela MyLead. Są to szkolenia, które wprowadzają w zasady i możliwości zarabiania w sieci. Program partnerski udostępnia ciekawe i pomocne poradniki, dzięki którym wiele wątpliwości można wyjaśnić. Oprócz wymienionych narzędzi, stale dostępny jest zespół obsługi wydawcy, który służy pomocą i podpowiada, jak rozwiązywać pojawiające się problemy.

Jak zacząć zarabianie?

Wystarczy zarejestrować swoje darmowe konto w portalu, a otrzymuje się dostęp do własnego centrum zarządzania. Następnym krokiem jest wybór jednego z proponowanych programów i wygenerowanie swojego linku afiliacyjnego, który każdy użytkownik może reklamować w dowolnym miejscu. Zysk osiągany jest za każdą osobę, która skorzysta z danej oferty z polecenia użytkownika. Pieniądze są przelewane na konto, przy czym minimalny pułap wypłaty wynosi 50 złotych.

Drogi pozyskiwania prowizji

MyLead proponuje kilka typów zarabiania online. Przy takiej ilości dróg znacznie zwiększają się możliwości użytkowników programu.

  • CPS – prowizja przyznawana za każdy zakup pozyskanego użytkownika,
  • PPI – płatność za instalację aplikacji udostępnianej przez reklamodawcę,
  • CPL – wynagrodzenie za pozyskanie leada. Najczęściej jest to wypełnienie formularza,
  • CPA – płatność przyznawana za konkretną akcję określoną przez reklamodawcę,
  • IVR – prowizja otrzymywana za każdą minutę połączenia. Za obsługę klienta odpowiada specjalnie do tego przygotowany call-center.

Jakie programy można promować

W przeciwieństwie do innych sieci, posiada szeroki wachlarz promowanych programów partnerskich, których jest prawie pięćset, z różnych dziedzin, jak zdrowie, moda, uroda, sport, podróże, czy motoryzacja oraz gry. Dlatego oferuje dla każdego użytkownika interesujące go tematy. Dostępne są również programy przeznaczone na konkretny kraj.

Opinie o MyLead

MyLead to coś więcej niż zwykła sieć afiliacyjna – to rozbudowana platforma do zarabiania, która niedawno wprowadziła do swojej oferty również płatne ankiety. Dzięki temu możemy zarabiać nie tylko na promowaniu wybranych programów, ale również na wypełnianiu ankiet.

Bez wątpienia warto założyć konto i wypróbować możliwości, które oferuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *