Money2Money

money2money

Od dawna zarabianie za pomocą Internetu jest możliwe, trzeba jednak znaleźć dla siebie odpowiednią formę i być konsekwentnym w działaniu. Jednym z najlepszych sposobów na zdobywanie dodatkowych środków finansowych są programy partnerskie, których funkcjonowanie niejednokrotnie trwa od kilkunastu lat. Jednym z takich programów jest właśnie Money2Money.

Czym jest Money2Money?

Istniejący od ponad trzynastu lat program partnerski Money2Money jest pierwszą siecią afiliacyjną w Polsce, której zadanie polega na łączeniu reklamodawców z wydawcami. Niezwykle bogata oferta obejmuje około dwustu produktów finansowych, takich jak konta osobiste, kredyty gotówkowe, karty kredytowe, szybkie pożyczki, lokaty, ubezpieczenia życiowe czy produkty pozabankowe.

Sposób zarabiania za pomocą programu partnerskiego m2m jest jasno i precyzyjnie określony. Polega bowiem na otrzymaniu (po zarejestrowaniu się i przejściu procedur związanych z weryfikacją) dostępu do platformy. Znajdują się na niej przygotowane do pobrania linki bezpośrednio kierujące do produktów finansowych. Uczestnik programu partnerskiego Money2Money otrzyma zgodną z regulaminem prowizję, jeżeli dzięki wykorzystaniu linku nastąpi na przykład otwarcie konta lub zostanie wzięta pożyczka.

Narzędzia w Money2Money

Uczestnicy programu partnerskiego Money2Money otrzymują szeroko rozumiane wsparcie, ponieważ platforma udostępnia im szereg darmowych narzędzi, dzięki którym mogą promować i sprzedawać produkty finansowe. Do najbardziej popularnych i skutecznych narzędzi można zaliczyć banery oraz innowacyjne widgety w postaci kalkulatorów i porównywarek.

Bardzo dobrze sprawdzają się też skracacz linków oraz API, dzięki któremu istnieje możliwość zaciągania danych nawet wówczas, gdy uczestnik programu nie będzie zalogowany. Oprócz pasażu finansowego m2m przygotował także poradniki dla początkujących uczestników programu, w których szczegółowo i przejrzyście zostały opisane kolejne kroki prowadzące do rozpoczęcia współpracy z programem partnerskim.

Podsumowanie i opinie

Money2Money to platforma, która dba o swoich partnerów, a niezbędne formalności zostały ograniczone do minimum. Próg wypłaty wynosi sto złotych, przy czym warto podkreślić, że wypłata prowizji następuje w ciągu siedmiu dni roboczych. Takie skrócenie czasu oczekiwania na pieniądze jest możliwe dzięki elektronicznemu generowaniu rachunków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *