Freecash – opinie o serwisie

freecash

Freecash to popularna strona GPT (Get-Paid-To), która umożliwia zarabianie pieniędzy przez internet. Wynagradza użytkowników za różne aktywności, od wypełniania prostych ankiet, po wykonywanie bardziej złożonych zadań. Jak w niej zarabiać i co warto wiedzieć?

Jak zacząć zarabianie w Freecash

Aby móc zarabiać w Freecash, należy najpierw założyć konto (wymagane ukończone 13 lat).

Po wejściu na stronę internetową, kliknij przycisk „Zarejestruj się”. Następnie wypełnij formularz, podając potrzebne informacje, takie jak adres e-mail, nazwa użytkownika i hasło. Freecash umożliwia również założenie konta za pomocą konta Gmail lub Steam, więc można wybrać jedną z tych opcji, aby przyspieszyć cały proces.

Po zalogowaniu się, nowi użytkownicy mają możliwość otwarcia specjalnej skrzynki, w której znajduje się bonus powitalny w wysokości od 0.05$ do 250$. Kwota jest losowa, ale niestety jest niewielka szansa na to, że padnie najwyższa.

oferty freecash

Sposoby zarabiania w Freecash

Freecash wyróżnia się tym, że oferuje kilka sposobów zarabiania pieniędzy:

 1. Wykonywanie zadań – takie jak testowanie aplikacji, testowanie stron internetowych, wypełnianie ankiet, otwieranie kont bankowych i więcej​​.
 2. Program poleceń – obejmuje różne poziomy, z początkową 5% prowizją od zarobków poleconego, która może wzrosnąć do 30% na najwyższym poziomie​​​​. Ten jednak wymaga naprawdę sporego zaangażowania i utrzymania stałej aktywności osób zaproszonych.
 3. Konkursy i loterie – Freecash organizuje konkursy i loterie, w których można wygrać dodatkowe nagrody​​.
 4. Tabela liderów i nagrody dziennie/miesięcznie – Freecash nagradza najlepszych użytkowników codziennie i miesięcznie poprzez system tabeli liderów, oferując nagrody za zajęcie wysokich miejsc na tej liście​​​​.
 5. Bonusy dziennie i tygodniowe – codzienne bonusy za aktywność na stronie oraz dodatkowe za utrzymywanie aktywności przez określony czas (np. 7-dniowe serie aktywności)​​.
 6. Bonusy za ukończenie poziomów – można otrzymać dodatkowe monety za osiągnięcie określonych poziomów na platformie​​.
 7. Promocje – czasami Freecash oferuje specjalne promocje i udostępnia kody, które mogą zwiększyć zarobki​​​​. Warto śledzić social media, aby być na bieżąco.

Warto dodać, że Freecash ma również dedykowaną aplikację mobilną, dzięki której zarabianie na telefonie jest jeszcze łatwiejsze.

Ile można zarobić z Freecash

Dla wielu osób najbardziej interesujący temat, czyli kwestia tego ile można zarobić z Freecash. Niestety jednak ciężko jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ dokładna wysokość uzależniona jest od wielu różnych czynników. Trzeba wziąć pod uwagę ilość czasu poświęconego na platformie, rodzaj wykonywanych zadań oraz efektywność.

Wprawdzie do takich danych należy podchodzić z rezerwą, ale na oficjalnej stronie Freecash znajdziemy informację, że „bez problemu można zarobić 100 USD miesięcznie, a niektórzy użytkownicy zarabiają nawet ponad 1000 USD każdego miesiąca„. Warto mieć jednak świadomość, że takie wyniki (zwłaszcza 1000$ na miesiąc) osiągną naprawdę nieliczni, więc nie ma co się nakręcać za bardzo. Na plus z pewnością ogólnodostępny ranking, w którym można sprawdzić ile faktycznie zarabiają inni użytkownicy.

Podchodząc do tematu nieco bardziej realistycznie można uznać, że przeciętnie zarobki wahają się od kilkudziesięciu do kilkuset dolarów, ale miesięcznie. Jak na dodatkowe źródło dochodu jest to całkiem przyjemna kwota.

Metody wypłat z Freecash

Freecash oferuje użytkownikom kilka opcji wypłaty zarobionych pieniędzy, co z pewnością wyróżnia go na tle innych stron tego typu. Dostępne możliwości to:

 1. PayPal – jedna z najpopularniejszych metod wypłaty, czyli bezpośrednio na konta PayPal. Minimalna kwota niezbędna, aby zrealizować przelew wynosi 5$.
 2. Kryptowaluty – Freecash pozwala na wypłatę zarobków w postaci różnych kryptowalut, takich jak Bitcoin, Ethereum, Litecoin i Dogecoin. Minimalna kwota do wypłaty w postaci kryptowalut zaczyna się od 0,1$​​​​.
 3. Karty Podarunkowe – platforma oferuje również opcję wypłaty w formie kart podarunkowych do popularnych sklepów i usług, takich jak Amazon, Google Play, Netflix, Spotify itp.​​​.
 4. Przedmioty do Gier i Skiny – zarobione monety można wymieniać także na przedmioty do gier, takie jak skiny do CS:GO, Fortnite, League of Legends, a także kredyty do Steam​​.

Program partnerski

Program partnerski Freecash to nic innego jak zapraszanie nowych użytkowników do korzystania z platformy za pomocą reflinka. Po zarejestrowaniu się na stronie, każdy użytkownik otrzymuje unikalny kod polecający, który można udostępniać znajomym lub w sieciach społecznościowych, aby zachęcić nowe osoby do dołączenia.

 1. Zarobki z poleceń – gdy ktoś zarejestruje się w Freecash, używając kodu polecającego, osoba zapraszająca otrzymuje bonus w postaci procentu od zarobków nowego użytkownika. Początkowy poziom prowizji to 5%, ale może wzrosnąć aż do 30% w zależności od sumy zarobków poleconych osób i osiągnięcia określonych poziomów w programie partnerskim​​.
 2. Różne poziomy prowizji – program partnerski Freecash oferuje aż dziesięć poziomów prowizji. Na przykład, na poziomie 1 otrzymuje się 5% prowizji, a na poziomie 10 może ona wynosić aż 30%. Wzrost poziomu zależy od łącznej sumy zarobków poleconych użytkowników oraz od spełnienia określonych warunków, takich jak minimalna suma zarobków w ostatnich 30 dniach​​.
 3. Bonusy za dołączenie – nowi użytkownicy, którzy zarejestrują się przy użyciu kodu polecającego, również otrzymują bonus w postaci możliwości wygrania dodatkowych monet przy pierwszym logowaniu​​​​.

Program partnerski Freecash jest dobrym uzupełnieniem dla osób, które chcą zarobić dodatkowe pieniądze poprzez polecanie platformy innym osobom. Na wysokie zarobki z tego tytułu mogą liczyć zwłaszcza ludzie z dużą ilością kontaktów i rozpoznawalne w mediach społecznościowych.

Opinie o Freecash

Freecash ma bardzo dobre opinie i wysokie oceny na internetowych stronach z recenzjami, takimi jak Trustpilot, choć nie brakuje również tych negatywnych.

freecash opinie

Najczęściej pojawiające się komentarze dotyczą:

 • Pozytywne – użytkownicy często chwalą Freecash za łatwość użytkowania, wysokie wypłaty, niskie minimum do jej realizacji i szeroki zakres ofert. Ponadto doceniają szybkość wypłat oraz różnorodność opcji, w tym PayPal i kryptowaluty​.
 • Negatywne – niektórzy użytkownicy zgłaszają problemy, takie jak ograniczone możliwości zarobkowania w porównaniu do innych platform GPT oraz przypadki banowania kont bez wyjaśnienia. Warto jednak mieć świadomość, że takie opinie mogą pochodzić od osób, które naruszyły warunki korzystania z platformy, na przykład poprzez posiadanie wielu kont lub używanie VPN, co jest zabronione przez Freecash​​​​.

Podsumowanie

Freecash to platforma, która oferuje elastyczny sposób na dodatkowy zarobek, ale należy mieć realistyczne oczekiwania co do potencjalnych zarobków. Swoją popularność zdobyła dzięki łatwości użytkowania, niskim minimum do wypłaty szerokiemu zakresowi ofert.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *