stepler

Stepler – opinie o aplikacji

      Brak komentarzy do Stepler – opinie o aplikacji

Aplikacji pozwalających zarabiać pieniądze lub zdobywać inne nagrody jest w internecie całkiem sporo. Wprawdzie nie wszystkie są warte uwagi, ale wiele z nich warto po prostu znać i wypróbować, gdyż nic nas to nie kosztuje, a możemy tylko zyskać. Jedną z nich jest Stepler, czyli aplikacja pozwalająca zarabiać na chodzeniu. Jak z niej korzystać?

Jak działa Stepler

Zasada działania aplikacji stepler jest bardzo prosta – łączy się ona z krokomierzem w telefonu i wynagradza nas za przebyty dystans. Jest w pełni darmowa, a jedyne co musimy zrobić to ją pobrać i założyć konto. Po ściągnięciu i rejestracji możemy już zdobywać swoje pierwsze punkty, które później wymienimy na ciekawe nagrody.

Nagrody w aplikacji Stepler

Największym minusem aplikacji jest to, że zdobytych punktów niestety nie wymienimy bezpośrednio na pieniądze. Jednak do wyboru mamy wiele ciekawych nagród np. telefony (Apple iPhone, Samsung Galaxy), konsole do gier, specjalne atrakcje itp.

Nie ulega wątpliwości, że każdy wolałby po prostu gotówkę – wypłacaną na konto bankowe bądź portfel internetowy, ale niestety Stepler takiej możliwości nie oferuje. Mimo to warto się nią zainteresować, gdyż zbieranie punktów nie wymaga absolutnie żadnej dodatkowej aktywności – poza chodzeniem, które i tak każdy robi za darmo. Oczywiście aplikacja może wymagać dłuższych spacerów, jeśli zechcemy zdobyć więcej punktów, ale z pewnością wyjdzie to tylko na zdrowie.

Zdobywanie punktów w apce

Apka zachęca do aktywności, więc płaci przede wszystkim za ilość zrobionych w danym dniu kroków. Jest to 1 punkt za każde 1000 kroków, ale niestety z limitem do 20 000 dziennie. Poza tym mamy również tzw. „kamienie milowe”, dzięki którym możemy otrzymać dodatkowe punkty. Dostaniemy je za zrobienie:

  • 5000 kroków – dodatkowe 2 punkty,
  • 10 000 kroków – dodatkowe 3 punkty,
  • 15 000 kroków – dodatkowe 5 punktów,
  • 20 000 kroków – dodatkowe 10 punktów.

Jak widać, po zrobieniu w ciągu dnia przynajmniej 20 000 kroków możemy otrzymać aż 40 punktów (20 za każdy 1000 kroków oraz 20 z kamieni milowych). Jednak na tym możliwości się nie kończą, gdyż możemy je dostać również za:

  • zapraszanie znajomych – 10 punktów za każdego (bez żadnego limitu),
  • polubienie apki na Facebooku – 10 punktów jednorazowo,
  • zaobserwowanie apki na Instagramie – 10 punktów jednorazowo,
  • połączenie z Facebookiem – 10 punktów jednorazowo,
  • bonus za rejestrację – 2 punkty jednorazowo,
  • codzienna nagroda za obejrzenie reklamy – 3 punkty (raz dziennie).

Opinie o aplikacji Stepler

Idea zarabiania na chodzeniu jest bardzo ciekawa, gdyż nie wymaga dodatkowej aktywności. Aplikację warto zainstalować, nawet jeśli wcale nie spacerujemy zbyt dużo. Nawet krótsze dystanse pozwolą w dłuższej perspektywie czasu zebrać wystarczającą ilość punktów, aby wymienić je na ciekawe nagrody, czy też kody rabatowe.

Stepler ma bardzo dobre opinie w internecie i na dobrą sprawę ciężko jest się do czegoś przyczepić. No może poza brakiem możliwości wymiany zdobytych punktów bezpośrednio na pieniądze, ale z tym niestety nic nie zrobimy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.