Attapoll – opinie o panelu

attapoll

Attapoll jest kolejnym panelem ankietowym, który cieszy się dobrymi opiniami i pozwala całkiem przyzwoicie zarobić. Jednak w odróżnieniu od innych stron tego typu, tutaj nie znajdziemy klasycznej strony internetowej, a jedynie dedykowaną aplikację na telefon. Mimo to warto się nią zainteresować, gdyż przysyła dość sporo ankiet i ma całkiem przyzwoite stawki.

Jak działa Attapoll

Attapoll to aplikacja na telefon, w której wypełnianie płatnych ankiet jest bardzo intuicyjne. Co więcej, możemy robić to w zasadzie w każdej wolnej chwili, gdyż telefon mamy praktycznie cały czas przy sobie. Zanim jednak przejdziemy do zarabiania na ankietach, musimy zalogować się za pomocą swojego konta Google, więc cały proces przebiega naprawdę sprawnie i wystarczy raptem kilka minut, aby mieć dostęp do pierwszej ankiety profilującej. Po jej wypełnieniu możemy oczekiwać już pierwszych normalnie płatnych ankiet, jeśli akurat będą dostępne i będzie zapotrzebowanie na odpowiedzi osób o danym profilu.

Co warto wiedzieć o ankietach w panelu

W Attapoll, jak w zasadzie w każdym innym panelu – od razu wiemy ile pieniędzy otrzymamy za wypełnienie danej ankiety i ile czasu powinno nam to zająć. Dlatego nie musimy wypełniać tych, które uznamy za słabo płatne lub zwyczajnie zbyt długie. Wystarczy, że wypełnimy te, które nas zainteresują, a będziemy mogli dorobić sobie do budżetu.

Co więcej, w ustawieniach znajdziemy również opcję, która pozwala ustawić częstotliwość wysyłania ankiet. Możemy więc zaznaczyć jak wiele chcemy otrzymywać ich w ciągu tygodnia.

Program partnerski

Nie sposób nie wspomnieć również o programie partnerskim oferowanym przez Attapoll, gdyż od każdej zaproszonej osoby możemy otrzymać w ten sposób dodatkowo 10% jej zarobków. Oczywiście znajomy zupełnie nic na tym nie traci, więc warto wykorzystać taką możliwość, aby jeszcze bardziej przyspieszyć zarabianie. Do zapraszania służą rzecz jasna specjalny reflink, który znajdziemy w zakładce „Zaproś znajomych”. Możemy też podać mu unikalny kod polecający, który może wykorzystać przy rejestracji, aby został do nas przypisany.

Wypłata z panelu Attapoll

Wypłata z panelu Attapoll jest w zasadzie błyskawiczna i pieniądze otrzymujemy w ciągu kilku minut od jej zlecenia. Do dyspozycji mamy najpopularniejszy obecnie portfel internetowy, czyli PayPal, a minimum do wypłaty wynosi jedynie 15 złotych. Wprawdzie niektórych użytkownikom może brakować możliwości wypłaty na konto bankowe, ale z PayPala możemy zrobić to bardzo łatwo, więc nie powinno stanowić to większego problemu.

Możemy również wypłacić zgromadzone środki na Revolut lub przeznaczyć na cele charytatywne, choć są to opcje zdecydowanie rzadziej używane.

Ile można zarobić w Attapoll

Wiele osób z pewnością zastanawia się na jakie zarobki można liczyć wypełniając ankiety w Attapoll. Niestety, tak jak w przypadku pozostałych paneli ciężko jest dokładnie określić miesięczne wynagrodzenie, ale raczej nie ma co nastawiać się na zbyt wysokie zarobki. Może to być przyzwoity dodatek do pensji lub kieszonkowego, ale z całą pewnością nie zastąpi normalnej pracy.

Opinie o Attapoll

Panel attapoll jest obecnie jednym z lepszych tego typu, a na jego temat znajdziemy dużo pozytywnych opinii w internecie. Wprawdzie strony internetowej nie posiada, ale wszystkie niezbędne funkcje znajdziemy w aplikacji, więc jej brak jest w zasadzie niezauważalny. Zwłaszcza, że większość użytkowników i tak wykorzystuje telefon do wypełniania ankiet – nawet, jeśli taka witryna jest dostępna, to aplikacje są zdecydowanie popularniejsze.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *