Ysense Clixsense – opinie o panelu

clixsense

Ysense (dawniej Clixsense) jest panelem ankietowym, który płaci za wypełnianie ankiet. Jak to dokładnie wygląda? Ile można zarobić i czy w ogóle warto?

Rejestracja w Ysense (Clixsense)

Panel Clixsense jest po angielsku, ale ankiety są w całości po polsku, więc problemów z ich wypełnianiem być nie powinno. Proces rejestracji również nie jest skomplikowany, ale dla pewności instrukcja:

Po kliknięciu w link wystarczy wypełnić pola znajdujące się z prawej strony:

 • First Name – imię,
 • Last Name – nazwisko,
 • Email – adres e-mail,
 • Password – hasło,
 • Username – login.

Jeśli o samą rejestrację chodzi to w zasadzie wszystko. Czas przejść do zarabiania w panelu.

Zarabianie w Ysense

Z górnej części strony interesują nas w zasadzie 3 zakładki:

 • Surveys – tutaj znajdują się ankiety do wypełniania,
 • Offers – różnego rodzaju oferty zarobkowe,
 • Tasks – zadania, za które otrzymujemy wynagrodzenie,

Po wyborze konkretnej zakładki widzimy stawki oferowane za dane ankiety, oferty lub zadania. Są to główne zakładki zarobkowe, ale oczywiście nie jest to jedyna możliwość. Jak w wielu panelach ankietowych, w zasadzie prawie wszystkich, tak i tutaj dostępny jest program partnerski.

Ile można zarobić w Ysense

Kiedyś zarabianie w serwisie wyglądało zupełnie inaczej, ponieważ oferował więcej możliwości zarobkowych. Klikanie w reklamy, zdrapki to tylko jedne z nich. Niestety aktualnie serwis umożliwia jedynie zarabianie na ankietach, choć sprawdza się w tym świetnie. Co do zarobków to wszystko uzależnione jest od tego czy zarabiamy samodzielnie, czy również promujemy panel. W przypadku samodzielnego zarabiania, na ankietach możemy uzbierać średnio kilkadziesiąt dolarów miesięcznie. Promując panel potencjał zarobkowy jest już nieograniczony, ponieważ od każdej zaproszonej osoby otrzymujemy odpowiedni procent, ale o tym już niżej.

Program partnerski Clixsense

Link do zapraszania znajomych do Clixsense widać na stronie głównej (wyróżniony jest na czerwono). Za każdego poleconego otrzymujemy od 20 do 30% zarobków, bez uszczerbku na ich zarobkach oczywiście. Od czego uzależniony jest ten procent? Od ilości aktywnych poleconych, a prezentuje się to następująco:

 • 20% – standardowo, bez względu na ilość poleconych,
 • 25% – przynajmniej 100 aktywnych poleconych,
 • 30% – przynajmniej 200 aktywnych poleconych.

Oprócz procentowego wynagrodzenia jest jeszcze dodatkowe:

 • Za zapis aktywnego poleconego jednorazowo 0.10$ lub 0.30$. Zależne jest to od kraju, z którego zarejestrował się polecony. Pełną listę znaleźć można po zalogowaniu.
 • Jak polecony zarobi swoje pierwsze 5$, otrzymamy dodatkowo 2$.

Wszystkie informacje dotyczące zaproszonych osób znajdują się w zakładce „Affiliates”.

Clixsense | Ysense opinie

Clixsense bez wątpienia jest jednym z najlepszych, o ile nie najlepszym panelem ankietowym o międzynarodowym zasięgu. Działa już wiele lat i regularnie wypłaca pieniądze bez dodatkowych problemów. Wcześniej umożliwiał również zarabianie na klikaniu w reklamy, ale opcja ta niestety zniknęła. Chociaż z drugiej strony, klikanie w reklamy i tak nie dawało dużych zarobków. Clixsense bez wątpienia jest serwisem godnym polecenia.

Opinie na temat panelu ankietowego mile widziane.

Czy byłe Clixsense to jedyny panel ankietowy?

Oczywiście, że nie jest to jedyny panel ankietowy, choć z pewnością jeden z lepszych, o ile nie najlepszy. W internecie znaleźć można wiele różnych serwisów, które płacą za wypełnianie ankiet. Warto zarejestrować się w kilku z nich, ale nie można zapomnieć o nim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *