Nazwa.pl

nazwa.pl

Programy afiliacyjne pomagają zasilić domowy lub firmowy budżet w zamian za polecanie usług i produktów. Niekiedy stają się źródłem pokaźnych zarobków. Żeby nie tracić czasu i energii warto korzystać tylko z tych programów, które opierają się na trzech istotnych filarach: gwarancji atrakcyjnych prowizji, zachęcie dla kupującego oraz najwyższej jakości polecanych usług. Te wszystkie założenia spełnia Program Partnerski nazwa.pl.

Nazwa.pl – wiesz, co polecasz

Firmy nazwa.pl nie trzeba nikomu przedstawiać. To największy polski rejestrator domen internetowych i sprawdzony dostawca najszybszych usług hostingowych w kraju. Inwestycje w rozwój od dawna utrzymują spółkę na pozycji krajowego lidera w branży IT, zapewniając klientom unikalne rozwiązania, oparte o wydajną technologię CloudHostingu. Serwery w chmurze pozwalają na wyraźnie szybszą i bardziej stabilną pracę stron internetowych i poczty e-mail, które dodatkowo chronione są szeregiem nowoczesnych zabezpieczeń. Nie bez powodu nazwa.pl została wyróżniona przez prestiżowy magazyn IT Reseller statuetką „Firma hostingowa roku 2020”.

Wysoka prowizja za polecenia Nazwa.pl

Wyróżniającą cechą Programu Partnerskiego nazwa.pl jest połączenie prostych i czytelnych zasad oraz nadzwyczaj wysokiej prowizji – aż 50% za wpłatę za każdą nową poleconą usługę i stałe wynagrodzenie w wysokości nawet do 35% za każde jej przedłużenie.

Przystąpienie do Programu również jest bardzo proste. Nie musisz podpisywać żadnych umów, a jedynie zalogować się do Panelu Klienta nazwa.pl, gdzie w zakładce „Program Partnerski” znajdziesz swój indywidualny kod rabatowy lub link polecający z tym kodem. Wynagrodzenie jest wypłacane od wszystkich usług zamówionych z użyciem kodu lub linku. Przelew bankowy jest dokonywany w ciągu 24 godzin od zgłoszenia wypłaty w Panelu Klienta.

Rabat 20% na usługi nazwa.pl z kodem:

gp29-2932-8663

Korzyści dla zamawiających usługi na podstawie Twojego polecenia

Odmiennie od wielu programów afiliacyjnych Program Partnerski nazwa.pl zapewnia korzyści nie tylko dla Partnerów, którzy polecają usługi spółki, a także dla tych, którym usługi są polecane. Zamawiając usługi z wykorzystaniem linku lub kodu rabatowego, Twoi znajomi uzyskują 20% rabatu. Co więcej Program Partnerski obejmuje pełną ofertę. Unikatowy kod rabatowy umożliwia skorzystanie ze zniżki na wszystkie usługi nazwa.pl: hostingi, rejestrację domen, certyfikaty SSL, serwery VPS oraz program Cloud Backup.

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, która firma oferuje najwyższe prowizje za polecenie usług hostingowych, to jest to nazwa.pl! Dołącz już dziś i otrzymuj nawet 50% prowizji!

Jeden komentarz do „Nazwa.pl

  1. Usługi daja radę! Ceny podobne, ale przeniesli mi wszystko bez problemu raz dwa. Jeden telefon i e-mail i gotowe strona praktycznie przeniesniona przez weekend nie było chyba żadnego przestoju w działaniu strony. Jestem zadowolony

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *