MOBROG – opinie o panelu

mobrog

Jesteś uczniem lub studentem? Nauka nie pozwala Ci na rozpoczęcie pełnoetatowej pracy, dzięki której mógłbyś zacząć zarabiać? Szukasz łatwej pracy, która pozwoliłaby Ci dorobić? Zależy Ci na zdalnej pracy, którą możesz spokojnie wykonywać we własnym domu? Jeżeli tak, to koniecznie zapoznaj się z poniższym artykułem, w którym opiszemy świetny sposób na zarabianie pieniędzy z panelem MOBROG.

MOBROG – co to takiego?

Portal mobrog.com to panel ankietowy, dzięki któremu każdy może zarobić. Wystarczy dokonać rejestracji oraz pobrać aplikację MOBROG na telefon, a następnie wypełnić podstawowe dane na temat swojego wieku, wykształcenia, wielkości miejscowości, z jakiej się pochodzi i możemy rozpocząć pracę.

Oczywiście jest to praca zdalna, do której wykonywania będziemy potrzebować jedynie komputera i połączenia internetowego. Będzie polegała ona na wypełnianiu ankiet zleconych przez różne firmy oraz instytucje naukowe, które prowadzą najróżniejsze statystyki. Dane o naszych zwyczajach, poglądach i zainteresowaniach mogą być niezwykle istotne i potrzebne różnym firmom do prawidłowego rozwoju i dopasowaniu swoich produktów do klientów. Dlatego bardzo ważne jest, by przy wypełnianiu ankiet wykazywać się przede wszystkim szczerością.

Co jest potrzebne do rozpoczęcia pracy jako ankieter?

W pracy tego typu nie potrzebujemy żadnego doświadczenia. Oczywiście, posiadane przez nas kwalifikacje mogą być przydatne, gdyż dzięki nim możemy otrzymać zlecenie na wypełnienie ankiet np. przeznaczonych jedynie dla pracowników akademickich. Jednak, aby zacząć zarabiać jako ankieter wszelkie dyplomy czy doświadczenia w zawodzie są nam zbędne. Każdy, kto tylko chce może założyć na portalu darmowe konto, dzięki czemu trafi do bazy danych ankieterów.

Jak działa MOBROG?

Po zarejestrowaniu na naszym koncie MOBROG otrzymamy dostęp do listy ankiet, przeznaczonych specjalnie dla nas. Jeżeli wykażemy chęć ich wypełnienia, możemy przystąpić do działania. Kwestionariusze dotyczyć będą różnych dziedzin naszego życia. Nie musimy jednak martwić się o nasze dane, gdyż ankiety są całkowicie anonimowe, a uzyskane dzięki nim informacje służą tylko i wyłącznie celom naukowym oraz handlowym. Przed przystąpieniem do wypełniania każdego kwestionariusza otrzymamy informację, ile czasu powinno nam zająć wypełnienie go oraz jak wysokie wynagrodzenie otrzymamy.

Ile pieniędzy możemy zarobić dzięki MOBROG?

Dużym plusem zdalnych prac przy ankietach jest również to, że nie kolidują one z naszymi codziennymi obowiązkami. To od nas zależy bowiem, kiedy wypełnimy dane ankiety. Jest to również świetny sposób na zarabianie podczas podróży, dzięki czemu możemy zaplanować dłuższy wyjazd i nie martwić się o sprawy finansowe. To od nas zależy także, ile miesięcznie będziemy zarabiać na wypełnianiu ankiet. Jeżeli przeznaczymy na pracę kilka godzin dziennie możemy liczyć na zarobki w wysokości przeciętnych pensji. Oczywiście w tej sytuacji musimy zarejestrować się w kilku panelach, gdyż z jednego nie przychodzi wystarczająco dużo ankiet. Za wypełnienie jednej ankiety w MOBROG możemy uzyskać przychód w wysokości od 2 do 12 zł.

Program partnerski

Jednak wypełnianie kwestionariuszy nie jest jedynym sposobem zarabiania na portalu. Jest to możliwe również dzięki polecaniu znajomym serwisu. Za każdą osobę, która zarejestruje się na MOBROG dzięki naszemu linkowi otrzymamy odpowiednią sumę. W każdej chwili, kiedy osiągniemy minimalną kwotę, możemy wypłacić zarobione przez nas pieniądze z naszego konta MOBROG na PayPal. Wszystkie kwestie dotyczące podatków zostaną uregulowane przez portal i nie będziemy musieli się nimi martwić.

Opinie o MOBROG

Na temat panelu MOBROG znajdziemy naprawdę wiele pozytywnych opinii. Przykładem może być choćby popularny portal z opiniami, jakim jest Trustpilot. Aktualnie panel ankietowy ma tam 4,5 gwiazdki i wiele pochlebnych komentarzy. Nie ma najmniejszych problemów z wypłatami, które dochodzą naprawdę szybko. Panel przysyła naprawdę dużo ankiet, ale niestety cechuje się również stosunkowo sporą ilością odrzuceń. To z kolei jest głównym powodem, dla którego wielu ludzi wystawia oceny negatywne. Jak każdy inny panel, najlepiej sprawdzić samemu i dopiero wtedy ocenić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *