Czy na Bitcoinie mozna zarobić?

Odpowiedź brzmi tak – i to bez znajomości technologii, blockchaina, inwestowania i wszystkich tych zawiłości kryptowalutowego świata! Kupowanie i sprzedawanie bitcoinów i innych kryptowalut za gotówkę jest w pełni legalne i bezpieczne. W naszym kraju obowiązują już odpowiednie przepisy dotyczące kryptowalut – zarówno ich opodatkowania, jak i przepisy związane z bezpieczeństwem (przeciwdziałania praniu brudnych pieniędzy). Dlatego nie ma żadnych przeciwskazań, aby mając zwykła działalność gospodarczą zaistnieć w tym nowoczesnym świecie!

W ostatnich miesiącach powstało wiele serwisów, jak również „bitomatów” (urządzeń podobnych do bankomatu, w których po włożeniu banknotu otrzymujemy kryptowaluę). Jednym z takich serwisów jest BitBay Cash. Jego zasada działania jest banalnie prosta – wystarczy zarejestrować swoją firmę online podając kilka podstawowych danych. Następnie otrzymamy na nasz adres e-mail gotową umowę o współpracy, a adres naszego punktu pojawi się na mapie dystrybutorów.

Do dystrybucji kryptowalut wystarczy smartfon i prosta aplikacja do pobrania ze sklepu Google lub Apple, możemy opcjonalnie dokupić drukarkę kodów lub terminal (ale nie jest to konieczne).

Gdy zgłosi się do nas osoba, która chce kupić bitcoina – wręczy nam gotówkę, a my w aplikacji generujemy voucher, który następnie możemy wydrukować, lub jej wysłać na podany numer telefonu lub adres e-mail. I to tyle! Na każdej takiej transakcji zarabiamy 2%. Na koniec miesiąca wystawiamy rachunek na zgromadzoną prowizję i dostajemy przelew na nasze konto.

System jest banalnie prosty, można zostać dystrybutorem jeżdżąc taksówką lub uber, prowadząc kantor, sklepik osiedlowy lub nawet budkę z kebabem – zawsze to dodatkowe źródło dochodów i zero kosztów! Obecnie dobrze prosperujący dystrybutor zarabia nawet kilkanaście tysięcy złotych miesięcznie – a to dopiero początek ery kryptowalut – kto pierwszy ten lepszy! Więcej informacji można znaleźć na stronie  www.bitbaycash.com

Jeden komentarz do „Czy na Bitcoinie mozna zarobić?

  1. Czyli mogę kupić dowolną ilość Bitcoina za gotówkę? Słyszałem ,że w USA i chinach takie rozwiązanie już istnieje. Ciekawe, czy w pl to też zaistnieje

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *