Dystrybutor wody w firmie idealny nie tylko na upały

Zalecania WHO są jednoznaczne. Takiej samej ilości wody potrzebujemy latem, jak i zimą. Ważna jest również jej wysoka jakość. Czy dystrybutor wody podoła zadaniu i zapewni nam stały dostęp do krystalicznego źródła życia?

Życie umiera bez wody

Wiele sytuacji pokazuje nam jak ważne jest picie wody. Człowiek bez jedzenia przetrwa nawet trzy tygodnie, a bez dostępu do wody pitnej zaledwie 3 dni. Widać ogromną różnicę. Dlaczego picie wody jest tak ważne? Nasz organizm aż w 70% zbudowany jest właśnie z niej. Jej brak doprowadza do nieprawidłowego działania narządu, mózgu, a z czasem do omdleń, czy nawet skrajnego niebezpiecznego do życia odwodnienia. Dlatego tak ważne jest, aby w każdym miejscu w domu, jak również w pracy każdy miał do niej nieprzerwany dostęp. Woda pobudza myślenie, zwiększa koncentrację, a co za tym idzie, wpływa na jakość wykonanej pracy.

Skąd wziąć wodę do firmy?

Ciężko wyobrazić sobie sytuację, gdy codziennie rano dyrektor stoi w kolejce w sklepie i zakupuje kilka zgrzewek wody. Wszakże to on, jako ojciec firmy ma obowiązek zadbać o swoich pracowników, dostarczając im stałe źródło sprawdzonej i zdrowej H20. Najlepszym rozwiązaniem w tej sytuacji jest inwestycja w dystrybutor wody. Niewielkie urządzenie sprawi, że w każdej chwili możemy sięgnąć po kubek zimnej wody, a nawet zaparzyć sobie herbatę lub kawę, gdy wybierzemy elektryczną wersję. Takie rozwiązania znajdziemy w firmach, które specjalizują się w dostarczaniu wody dla firm w całym kraju. Zyskujemy w ten sposób i czas i pieniądze. Wykupiony przez nas dostęp do urządzenia jest mało kosztowny, dostawa wody do biura odbywa się systematycznie przez pracownika firmy, z którą współpracujemy.

Rozwiązanie na dłużej

Woda do firmy dostarczana jest zawsze w butlach o pojemności prawie 19 litrów. Jest to duża pojemność, która wystarczy przy mniejszej ilości kadry nawet na dwa dni. Dorosła osoba powinna spożywać dziennie około 2 litrów wody. Przy większej ilości osób problemem może stać się wymiana butli, która do lekkich nie należy oraz magazynowanie. Aquamo wprowadziło więc dogodniejsze rozwiązanie tego problemu, które z pewnością przyniesie największe korzyści całej firmie. Stworzono dystrybutory filtrujące, które stale filtrują i dostarczają zimnej, gorącej oraz gazowanej wody, kiedy tylko mamy ochotę. Są one podłączane bezpośrednio do sieci wodociągowej, dzięki temu dostęp do niej nigdy się nie kończy. Woda w każdej wersji jest odpowiednio filtrowana i stale uzupełniana. Dodatkowym atutem jest dostęp do wody gazowanej, która jeszcze lepiej gasi pragnienie.

Sprawdź więcej na http://aquamo.com.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *