ermail opinie

Ermail – opinie na temat serwisu

      3 komentarze do Ermail – opinie na temat serwisu

Ermail jest serwisem, którego nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę interesuje się zarabianiem przez internet. Serwis kusi bardzo konkurencyjnymi stawkami, a użytkowników stale przybywa. Czy zarabianie w serwisie naprawdę się opłaca?

Ermail – czy warto się rejestrować?

Zacznijmy od tego, że jest to oszustwo, więc rejestracja jest zwykłą stratą czasu. Jest wiele innych serwisów, które w przeciwieństwie do tego, są wypłacalne. Nie mogą wprawdzie pochwalić się takimi stawkami, ale przynajmniej zobaczymy swoje pieniądze. Oczywiście oprócz czytania maili jest wiele innych możliwości pracy w domu, które zresztą znaleźć można na stronie.

Liczba użytkowników

Przede wszystkim Ermail jest stroną o międzynarodowym zasięgu, więc dotyczy nie tylko użytkowników z Polski. Wchodząc na stronę główną możemy zauważyć konkretne liczby mówiące o ilości zarejestrowanych użytkowników z różnych krajów. Bez wątpienia liczby robią wrażenie, choć bardzo prawdopodobne, że liczba ta jest zwykłą fikcją. W chwili pisania tego artykułu jest to grubo ponad milion kont, więc jest to liczba, która wzbudza pierwsze podejrzenia.

Stawki

W porównaniu z innymi serwisami tego typu, Ermail wypada bardzo dobrze. W zasadzie nawet za dobrze, więc jest to kolejna rzecz, która tylko powinna wzbudzić naszą czujność. Za samą rejestrację jest 20 złotych, ale to w to jeszcze można uwierzyć. Wiele serwisów zachęca w ten sposób do zarabiania, ale próg wypłaty jest wtedy zdecydowanie wyższy, aby nie szło wypłacić bonusu już na starcie. Głównie zarabiamy tu jednak na czytaniu maili, za które otrzymujemy aż 1 złotych. Taka kwota za kilka sekund? Niestety ludzi, którzy wierzą w takie rzeczy nie brakuje.

Zapraszanie znajomych

Bez tego prawdopodobnie oszustwo szybko by padło. Użytkownicy zachęcani dodatkowymi pieniędzmi chętnie dzielą się reflinkami wśród znajomych lub na forach internetowych. Niestety w większości przypadków robią to przed zweryfikowaniem wypłacalności programu, więc wciągają kolejnych ludzi, a biznes się kręci.

Na czym polega oszustwo?

Serwis ma bardzo duży, w zasadzie niespotykanie wysoki próg wypłaty, który wynosi 200 złotych. Przynajmniej na początku, ponieważ w momencie, gdy zbliżamy się do progu wypłaty, serwis proponuje, aby zmienić go na 400 złotych w zamian za wyższe stawki. Wielu użytkowników godzi się na to i dalej klika, choć nic z tego nie wyniknie. W przypadku, gdy nie zgodzimy się na podniesienie progu wypłaty, stan konta po prostu nie będzie wzrastał i maile nie będą przychodzić. Wiele osób skarży się, że dobili do ok. 195-198zł i na tym koniec. Od kilku miesięcy stan konta w ogóle się nie zmienia, przez co nie ma możliwości wypłaty środków.

Opinie o Ermail

Przed zarejestrowaniem się do jakiegokolwiek programu zarobkowego, najrozsądniejszym krokiem jest sprawdzenie opinii na jego temat. W przypadku tego serwisu bardzo łatwo znaleźć wiele negatywnych wpisów, a żadnych dowodów wypłat. Nie ma żadnej osoby, która dostałaby pieniądze, a pojedyncze, pozytywne opinie na temat serwisu pochodzą najprawdopodobniej od ludzi, którzy dostają za to pieniądze.

Masz dowody wypłat z serwisu? Podziel się nimi oraz opinią w komentarzu.

3 comments on “Ermail – opinie na temat serwisu

  1. Jacek

    Już się zwinęli…!!! U mnie na polskim dochodziło już do 200 pln, a na hiszpańskim do 100 euro. Teraz cisza, a logowanie się do serwisu to strata czasu bo wyskakuje error. Złodzieje i nic więcej…

    Reply
  2. domino17

    ja mam podobnie i chciałbym przekazać sprawę do rzecznika konsumentów jednak będę potrzebował waszego wsparcia ,bo im nas bedzie więcej tym szybciej ktoś się za to zabierze.pozdrawiam

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *