Ermail – opinie na temat serwisu

ermail opinie

Ermail jest serwisem, którego nie trzeba przedstawiać nikomu, kto choć trochę interesuje się zarabianiem przez internet. Serwis kusi bardzo konkurencyjnymi stawkami, a użytkowników stale przybywa. Czy zarabianie w serwisie naprawdę się opłaca?

Ermail – czy warto się rejestrować?

Zacznijmy od tego, że jest to oszustwo, więc rejestracja jest zwykłą stratą czasu. Jest wiele innych serwisów, które w przeciwieństwie do tego, są wypłacalne. Nie mogą wprawdzie pochwalić się takimi stawkami, ale przynajmniej zobaczymy swoje pieniądze. Oczywiście oprócz czytania maili jest wiele innych możliwości pracy w domu, które zresztą znaleźć można na stronie.

Liczba użytkowników

Przede wszystkim Ermail jest stroną o międzynarodowym zasięgu, więc dotyczy nie tylko użytkowników z Polski. Wchodząc na stronę główną możemy zauważyć konkretne liczby mówiące o ilości zarejestrowanych użytkowników z różnych krajów. Bez wątpienia liczby robią wrażenie, choć bardzo prawdopodobne, że liczba ta jest zwykłą fikcją. W chwili pisania tego artykułu jest to grubo ponad milion kont, więc jest to liczba, która wzbudza pierwsze podejrzenia.

Stawki

W porównaniu z innymi serwisami tego typu, Ermail wypada bardzo dobrze. W zasadzie nawet za dobrze, więc jest to kolejna rzecz, która tylko powinna wzbudzić naszą czujność. Za samą rejestrację jest 20 złotych, ale to w to jeszcze można uwierzyć. Wiele serwisów zachęca w ten sposób do zarabiania, ale próg wypłaty jest wtedy zdecydowanie wyższy, aby nie szło wypłacić bonusu już na starcie. Głównie zarabiamy tu jednak na czytaniu maili, za które otrzymujemy aż 1 złotych. Taka kwota za kilka sekund? Niestety ludzi, którzy wierzą w takie rzeczy nie brakuje.

Zapraszanie znajomych

Bez tego prawdopodobnie oszustwo szybko by padło. Użytkownicy zachęcani dodatkowymi pieniędzmi chętnie dzielą się reflinkami wśród znajomych lub na forach internetowych. Niestety w większości przypadków robią to przed zweryfikowaniem wypłacalności programu, więc wciągają kolejnych ludzi, a biznes się kręci.

Na czym polega oszustwo?

Serwis ma bardzo duży, w zasadzie niespotykanie wysoki próg wypłaty, który wynosi 200 złotych. Przynajmniej na początku, ponieważ w momencie, gdy zbliżamy się do progu wypłaty, serwis proponuje, aby zmienić go na 400 złotych w zamian za wyższe stawki. Wielu użytkowników godzi się na to i dalej klika, choć nic z tego nie wyniknie. W przypadku, gdy nie zgodzimy się na podniesienie progu wypłaty, stan konta po prostu nie będzie wzrastał i maile nie będą przychodzić. Wiele osób skarży się, że dobili do ok. 195-198zł i na tym koniec. Od kilku miesięcy stan konta w ogóle się nie zmienia, przez co nie ma możliwości wypłaty środków.

Opinie o Ermail

Przed zarejestrowaniem się do jakiegokolwiek programu zarobkowego, najrozsądniejszym krokiem jest sprawdzenie opinii na jego temat. W przypadku tego serwisu bardzo łatwo znaleźć wiele negatywnych wpisów, a żadnych dowodów wypłat. Nie ma żadnej osoby, która dostałaby pieniądze, a pojedyncze, pozytywne opinie na temat serwisu pochodzą najprawdopodobniej od ludzi, którzy dostają za to pieniądze.

Masz dowody wypłat z serwisu? Podziel się nimi oraz opinią w komentarzu.

4 komentarze do „Ermail – opinie na temat serwisu

  1. Już się zwinęli…!!! U mnie na polskim dochodziło już do 200 pln, a na hiszpańskim do 100 euro. Teraz cisza, a logowanie się do serwisu to strata czasu bo wyskakuje error. Złodzieje i nic więcej…

  2. ja mam podobnie i chciałbym przekazać sprawę do rzecznika konsumentów jednak będę potrzebował waszego wsparcia ,bo im nas bedzie więcej tym szybciej ktoś się za to zabierze.pozdrawiam

  3. Tak jak w przypadku innych nabitych w butelkę udało mi się doczłapać do bariery 180 zł i przestały przychodzić maile…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *