Fakturowanie z MEGA-TECH

Przedsiębiorco chcesz szybko i prosto fakturować? Może masz już program do faktur, ale nie jesteś z niego zadowolony? Czy słyszałeś o programie Faktura Small Business Handel od MEGA-TECH? Jeżeli nie, bądź tak, ale ciągle zastanawiasz się czy jest to rozwiązanie dla ciebie – przeczytaj o funkcjonalnościach, które naszym zdaniem są w tym programie najlepsze dla przedsiębiorców.

Łatwość i uniwersalność

Program do faktur Faktura Small Business Handel to przejrzysty interfejs i wiele przydatnych opcji. Oprogramowanie jest uniwersalne, ponieważ z jego pomocą faktury może wystawiać czynny podatnik VAT jak i zwolniony (więcej informacji na stronie: https://www.mega-tech.com.pl/faktura-a-zwolniony-z-vat/). Osoba, która nie jest podatnikiem VAT, ale z różnych przyczyn się nim staje może w prosty sposób zmienić opcje w programie, tak by wystawiać faktury VAT. Program posiada dobrze pogrupowane kategorie, dzięki czemu nawigacja jest bardzo łatwa. Wbudowane funkcjonalność ułatwiają pracę i oszczędzają czas korzystających. Program można dowolnie dostosować do własnych potrzeb dodając np. numer konta bankowego, pieczątkę, logo, stopkę i inne dane, które będą widoczne na każdym wystawianym dokumencie. Oprogramowanie pozwala przygotować fakturę proforma, notę, korektę, fakturę VAT marża, WDT, eksportową, uproszczoną i wiele więcej. Program jest dostosowany do regulacji prawnych, umożliwia np. wygenerowanie plików JPK. Z oprogramowaniem tym przedsiębiorca wystawi zarówno faktury w walucie PLN jak i obcej.

Magazynowanie połączone z fakturowaniem

Faktura Small Business Handel od MEGA-TECH to program, który pomaga wystawiać faktury, ale i również dokumenty kasowe typu KW, BW, KP i BP czy magazynowe takie jak: RW, PW, PZ, WZ i MM. Dodatkowo użytkownik jest w stanie szybko przygotować pomocne kartoteki towarów i klientów. Upraszcza to znacznie odnalezienie klientów w przyszłości i przeprowadzanie z nimi transakcji. FSBH to program magazynowy, który pozwala dodawać towary np. przez wprowadzanie faktur zakupowych. Korzystający bez trudu są w stanie na bieżąco kontrolować stany posiadanych produktów i wykryć ewentualne braki. Z programem Faktura Small Business Handel prosta jest także inwentaryzacja. Ciekawą funkcjonalnością jest możliwość tworzenia kompletów, czyli przygotowania jednego produktu z kilku innych. Na fakturze wówczas klient widzi jeden produkt, natomiast z magazynu pobierane są pojedyncze jego elementy.

MEGA-TECH przygotowało bardzo funkcjonalny program do fakturowania. Użytkownik oprócz dobrego programu do dokumentów może liczyć na wsparcie pomocy technicznej, która rozwiąże pojawiające się problemy oraz wskaże przydatne podpowiedzi służące szybkiemu i prostemu fakturowaniu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *