Jak otrzymać pieniądze za założenie darmowego konta na promocji

promocje bankowe

W internecie jest wiele sposobów pozwalających w łatwy sposób zarobić dodatkowe pieniądze. Jednym z nich są promocje bankowe oraz aplikacje, które płacą praktycznie za samą rejestrację. Jednak w przypadku tych drugich musimy liczyć się z tym, że kwota, którą otrzymamy będzie zdecydowanie niższa, od tej oferowanej przez banki. Mimo to, warto zainteresować się również nimi, gdyż z reguły kasę otrzymamy znacznie szybciej. Zatem jak dostać pieniądze za założenie konta w aplikacji lub w banku?

Jak dostać pieniądze za otwarcie konta bankowego w promocji

Zacznijmy od promocji bankowych, gdyż oferowana prowizja jest tutaj zdecydowanie wyższa i wynosi nawet kilkaset złotych za otwarcie konta. Jedyne co musimy zrobić to złożyć odpowiedni wniosek przez internet, zaczekać na kuriera z umową (lub odwiedzić placówkę), podpisać umowę o otwarcie rachunku i spełnić proste warunki. Aby poznać dokładne wymagania oraz bank, który oferuje najwyższą premię wystarczy wystarczy sprawdzić aktualne promocje bankowe, które dostępne są np. na stronie: https://zarabiajprzez24.pl/promocje-bankowe/

Jak dostać pieniądze za założenie darmowego konta w aplikacji

Serwisy internetowe i aplikacje mają to do siebie, że pieniądze za założenie konta otrzymujemy praktycznie od razu, nawet Poza promocjami bankowymi warto zwrócić uwagę na internetowe serwisy i aplikacje, które oferują pieniądze za założenie konta. Z reguły kasa za założenie konta w aplikacji jest zdecydowanie mniejsza, ale też nie ma aż takich wymagań. Najczęściej wystarczy, że takie konto założymy i doładujemy określoną kwotą, a otrzymamy bonus. Oczywiście po doładowaniu możemy od razu wypłacić kasę z powrotem na swoje konto bankowe, wraz z bonusem. Co więcej, w przypadku takich aplikacji w grę wchodzą również serwisy zagraniczne.

Ile pieniędzy można zarobić na promocjach bankowych i zakładaniu kont

To ile zarobimy w ten sposób zależy tylko i wyłącznie od tego, z ilu ofert skorzystamy. Jeśli chodzi o aplikacje to nic nie stoi na przeszkodzie, aby zarejestrować się we wszystkich aktualnie dostępnych i zgarnąć z nich premię. Jednak w przypadku banków jest to już nieco bardziej problematyczne. ponieważ pieniądze otrzymują tylko nowi klienci. Oczywiście nie oznacza to, że nie możemy dostać pieniędzy za założenie konta, jeśli byliśmy już kiedyś klientem danego banku. Wystarczy przeczekać tzw. „okres karencji”, który najczęściej wynosi od 6 do 12 miesięcy. Po tym czasie będziemy przez bank traktowani jak nowi klienci, więc otrzymamy również pieniądze za założenie konta podczas promocji.

Na jednym koncie możemy zarobić kilkaset złotych, więc stosunkowo łatwo policzyć zarobek. Zwłaszcza, że wysokość prowizji znamy jeszcze zanim zdecydujemy się założyć konto w banku. przed jego założeniem. Oczywiście otwierając kilka rachunków zarobimy zdecydowanie więcej.

Jakie warunki musimy spełnić, aby otrzymać darmową kasę?

Niestety takie zarabianie zarezerwowane jest najczęściej dla osób pełnoletnich, choć niektóre aplikacje takiego wymogu nie mają. Jeśli zaś chodzi o samo przyznawanie premii, warunki bywają różne. W przypadku kont bankowych najczęściej jest to jakiś zewnętrzny wpływ na konto oraz aktywne korzystanie z karty przez określony czas. Rzecz jasna mając kilka kont możemy z łatwością spełnić pierwszy wymóg. Wystarczy, że przelejemy sobie kasę z jednego konta na drugie.

W przypadku aplikacji jest znacznie łatwiej, gdyż z reguły nie mają żadnych dodatkowych wymagań poza weryfikacją tożsamości. Najczęściej wystarczy skan dowodu lub przelew z konta bankowego do aplikacji (ewentualnie jedno i drugie), aby otrzymać darmowe pieniądze za rejestracje. Oczywiście najpierw trafią na saldo w aplikacji, ale od razu możemy ten bonus wypłacić wraz z wpłaconą kwotą.

Jak inaczej zarabiać pieniądze

Promocje bankowe i pieniądze za założenie konta w aplikacji to bardzo proste sposoby na dodatkową kasę, ale też nie jedyne. Warto zainteresować się innymi możliwościami jakie daje internet, gdyż jest ich naprawdę sporo. Zwłaszcza, jeśli żadne sensowne promocje i aplikacje nie są dostępne.

Dlaczego warto korzystać z promocji bankowych?

Promocje bankowe to przede wszystkim szansa na szybkie zdobycie dodatkowych pieniędzy bez większego wysiłku. Takich promocji w ciągu roku trafia się całkiem sporo, więc może przełożyć się to na dość przyzwoity dodatkowy zarobek. Konta są darmowe, więc nic nie stoi na przeszkodzie, aby założyć ich kilka, w różnych bankach. Posiadanie kilku kont może również przyspieszyć spełnienie wymogu dotyczącego zewnętrznych wpływów na określoną kwotę, ponieważ możemy przelewać sobie pieniądze z jednego konta na drugie.

Oczywiście po upływie określonego czasu możemy sobie takie konto zamknąć, jeśli nie planujemy go używać i jest nam zwyczajnie niepotrzebne. Po pewnym czasie (znajdziemy go w regulaminie) możemy spróbować po raz kolejny załapać się na podobną promocję bankową, aby ponownie otrzymać pieniądze za założenie konta.

Zanim jednak zdecydujemy się założyć dane konto (lub kilka), powinniśmy bardzo dobrze przejrzeć wymagania, które decydują o przyznaniu bonusu. Musimy najpierw się dobrze zastanowić, czy w ogóle jesteśmy w stanie spełnić wszystkie warunki, aby otrzymać pieniądze za założenie konta. W przeciwnym razie kasy możemy nie otrzymać, a wtedy warto się trochę wstrzymać lub po prostu ograniczyć ilość kont, które chcemy założyć.

Czy warto zakładać darmowe konto dla kasy? – opinie

Jeśli chodzi o otwieranie kont bankowych, to każdy musi sam odpowiedzieć sobie na pytanie czy warto. Wprawdzie założenie nowego konta nie wymaga praktycznie żadnego wysiłku i jest bardzo opłacalne. Jednak niektórzy są na tyle przywiązani do starego, że nie chcą już go zmieniać. Jest to zupełnie zrozumiałe, choć taka regularna rotacja kontami to bardzo dobry sposób, aby zacząć zarabiać na bankach i zgarniać łatwą kasę.

Znacie jakieś inne aplikacje oferujące pieniądze za założenie konta? Co sądzicie o takim sposobie zarabiania? Podzielcie się opinią w komentarzu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *