Majówka 2019- gdzie ją spędzić?

      1 komentarz do Majówka 2019- gdzie ją spędzić?

Nadchodząca majówka to świetny czas na rozpoczęcie wiosenno-letnich podróży. Zmiana otoczenia (a czasami nawet klimatu) pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie, a dodatkowo pozwoli nam zregenerować puste po zimie baterie. W pierwszym tygodniu maja, warto więc wybrać się na kilka dni np. do naszych zachodnich sąsiadów, czyli Niemców i pozwolić sobie na odrobinę swobody.

Majówka w Niemczech- krok I, czyli planowanie

Dobry plan to podstawa udanej podróży. Ustalając cel naszego wyjazdu, nie zapomnijmy o najważniejszym aspekcie, czyli transporcie! Decydując się na majowy wypad do Niemiec, postawmy na mniej oczywisty rodzaj transportu, czyli busy międzynarodowe Polska-Niemcy. Położona niedaleko nas Republika Federalna Niemiec to świetne miejsce, w którym nie tylko będziemy mieli możliwość zwiedzić wiele historycznych miejsc, ale również poleniuchować na łonie natury.

Majówka w Niemczech- krok II, czyli wygodny nie znaczy drogi

Międzynarodowe busy to niedroga i komfortowa opcja dla każdego. Bus Polska-Niemcy wybierzmy zarówno w przypadku samotnej podróży, jak i wyprawy z przyjaciółmi lub rodziną. Podróż busem to także (oprócz oszczędności pieniędzy) również oszczędność czasu. Busy Polska-Niemcy (https://intbus.pl/busy-do-niemiec/) kursują regularnie i odwiedzają większe i mniejsze miejscowości naszych sąsiadów. Wybierając bus, zyskujesz również dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na relaks, czytanie książki lub po prostu medytację.

Majówka w Niemczech- krok III, czyli zainspiruj się

Niemcy to kraj, o którym kompletnie nic nie wiesz? Nic straconego, Internet pełen jest darmowych informacji, dzięki którym możesz stworzyć własny plan podróży. Ciekawą inspiracją mogą być również profile w serwisach społecznościowych. Do najczęściej odwiedzanych niemieckich miast należą Berlin, Hamburg oraz Monachium, ale Ty możesz podróżować zgodnie z własnym zamysłem. Niemniej pięknymi miejscowościami są np. Heidelberg czy magiczne Neuschwainstein…

A, czy Ty już czujesz powiew rześkiego, majowego powietrza?

 

1 comment on “Majówka 2019- gdzie ją spędzić?

  1. extraportfel

    Warto skorzystać z majówkowej okazji do wyjazdu, choćby tylko nad jezioro tuż za miastem. Na większe wyprawy potrzebne będą większe fundusze, ale w tym pomóc mogą korzystne oferty pożyczek. Pierwszą można otrzymać za darmo, więc wypoczynek nie będzie generował niepotrzebnie dodatkowych kosztów.

    Reply

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *