Majówka 2019- gdzie ją spędzić?

Nadchodząca majówka to świetny czas na rozpoczęcie wiosenno-letnich podróży. Zmiana otoczenia (a czasami nawet klimatu) pozytywnie wpłynie na nasze samopoczucie, a dodatkowo pozwoli nam zregenerować puste po zimie baterie. W pierwszym tygodniu maja, warto więc wybrać się na kilka dni np. do naszych zachodnich sąsiadów, czyli Niemców i pozwolić sobie na odrobinę swobody.

Majówka w Niemczech- krok I, czyli planowanie

Dobry plan to podstawa udanej podróży. Ustalając cel naszego wyjazdu, nie zapomnijmy o najważniejszym aspekcie, czyli transporcie! Decydując się na majowy wypad do Niemiec, postawmy na mniej oczywisty rodzaj transportu, czyli busy międzynarodowe Polska-Niemcy. Położona niedaleko nas Republika Federalna Niemiec to świetne miejsce, w którym nie tylko będziemy mieli możliwość zwiedzić wiele historycznych miejsc, ale również poleniuchować na łonie natury.

Majówka w Niemczech- krok II, czyli wygodny nie znaczy drogi

Międzynarodowe busy to niedroga i komfortowa opcja dla każdego. Bus Polska-Niemcy wybierzmy zarówno w przypadku samotnej podróży, jak i wyprawy z przyjaciółmi lub rodziną. Podróż busem to także (oprócz oszczędności pieniędzy) również oszczędność czasu. Busy Polska-Niemcy (https://intbus.pl/busy-do-niemiec/) kursują regularnie i odwiedzają większe i mniejsze miejscowości naszych sąsiadów. Wybierając bus, zyskujesz również dodatkowy czas, który możesz przeznaczyć na relaks, czytanie książki lub po prostu medytację.

Majówka w Niemczech- krok III, czyli zainspiruj się

Niemcy to kraj, o którym kompletnie nic nie wiesz? Nic straconego, Internet pełen jest darmowych informacji, dzięki którym możesz stworzyć własny plan podróży. Ciekawą inspiracją mogą być również profile w serwisach społecznościowych. Do najczęściej odwiedzanych niemieckich miast należą Berlin, Hamburg oraz Monachium, ale Ty możesz podróżować zgodnie z własnym zamysłem. Niemniej pięknymi miejscowościami są np. Heidelberg czy magiczne Neuschwainstein…

A, czy Ty już czujesz powiew rześkiego, majowego powietrza?

 

Jeden komentarz do „Majówka 2019- gdzie ją spędzić?

  1. Warto skorzystać z majówkowej okazji do wyjazdu, choćby tylko nad jezioro tuż za miastem. Na większe wyprawy potrzebne będą większe fundusze, ale w tym pomóc mogą korzystne oferty pożyczek. Pierwszą można otrzymać za darmo, więc wypoczynek nie będzie generował niepotrzebnie dodatkowych kosztów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *