Nekropolis – profesjonalne usługi pogrzebowe

Jesteś mieszkańcem Warszawy lub jej okolicy? W ostatnim czasie w Twoim życiu wydarzyła się rzeczywiście wielka tragedia, ponieważ zmarła bliska Ci osoba? Nie masz pojęcia jak sobie poradzić z tą sytuacją? Chcesz zorganizować profesjonalny i piękny pogrzeb? Chciałbyś by zakład pogrzebowy pomógł Ci we wszystkich formalnościach związanych z pochówkiem bliskiej Ci osoby? Cenisz sobie profesjonalizm oraz wysoką jakość usług? Chciałbyś by pogrzeb został zorganizowany przez zakład pogrzebowy, który zajmuje się tego typu usługami już od bardzo wielu lat? Jeżeli tak, to idealnie trafiłeś – ten tekst powstał właśnie z myślą o wszystkich osobach, które mają taki sam problem jak Ty.

Zakład pogrzebowy Nekropolis

Zakład pogrzebowy Nekropolis działa z wielkim powodzeniem już od 1990 roku. Przez tych wiele lat firma otworzyła kilka swoich punktów także poza Warszawą, między innymi w: Tłuszczy czy też Wyszkowie. Ten zakład pogrzebowy oferuje wszystkim swoim klientom kompleksowe i profesjonalne usługi związane z pochówkiem osoby zmarłej.

Oferta

Klienci mogą skorzystać z następujących usług pogrzebowych oferowanych przez firmę:

  • transport ciała osoby zmarłej (zarówno w Polsce jak i poza granicami naszego kraju),
  • organizacja ceremonii pochówku osoby zmarłej, kremacja ciała osoby zmarłej,
  • całodobowe usługi pogotowia pogrzebowego,
  • florystyka pogrzebowa,
  • organizacja całkowicie świeckiego pochówku,
  • pomoc przy uzyskiwaniu zasiłku pogrzebowego od ZUSU,
  • pomoc przy wypełnianiu wszelkich formalności prawnych związanych ze śmiercią bliskiej osoby czy też korzystania z kaplic i chłodni należących do zakładu pogrzebowego Nekropolis.

Sprzedaż akcesoriów

Warto dodać także, że ten zakład zajmuje się sprzedażą akcesoriów pogrzebowych takich jak: nagrobki czy tablice pamiątkowe. Na specjalne życzenia klienta zakład może sprowadzić niestandardowe akcesoria funeralne w bardzo przystępnych i atrakcyjnych cenach.

Pozostałe informacje

Zakład pogrzebowy Nekropolis posiada profesjonalną stronę internetową – https://nekropolis.com.pl/. Dzięki niej każda osoba może zapoznać się z dokładnym opisem wszelkich usług realizowanych przez ten zakład pogrzebowy, a także ma możliwość przeczytania specjalnego poradnika, który został stworzony dla wszystkich osób, których bliskich nagle zmarł. Co, więcej na stronie internetowej można znaleźć dokładne namiary telefoniczne i mailowe, za pomocą których można uzyskać kontakt z pracownikiem tego zakładu. Z pewnością odpowie on na wszelkie pytania oraz rozwieje wątpliwości odnośnie danych usług i organizacji pochówku. Należy pamiętać, że w tym trudnym czasie w życiu zdecydowanie warto korzystać z usług profesjonalistów. Zdecydowanie ułatwi to uporanie się z tą straszliwą życiową tragedią, która nas spotkała.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *