Portfele internetowe

portfel internetowy

Korzystając z internetu warto wiedzieć czym są portfele internetowe. Nie przydadzą się one każdemu, ale osoby, które zarabiają za pomocą internetu pieniądze docenią ich zalety.

Popularne portfele internetowe

Paypal to jeden z najbardziej popularnych procesorów płatniczych. Cieszy się ogromnym powodzeniem i obsługuje wielką liczbę sklepów oraz aukcji. Niekwestionowaną zaletą tego portfela internetowego jest jego niezawodność oraz możliwość zakładania sporów. Charakterystycznym walorem tego procesora jest szansa na posługiwanie się językiem polskim. Paypal to procesor płatniczy, który bardzo troszczy się o swoją reputację. Przelewanie pieniędzy z konta i na konto jest całkowicie darmowe.

Payoneer to procesor płatniczy służący do przyjmowania płatności od firm. Do jego niekwestionowanych zalet można zaliczyć możliwość transferowania pieniędzy pomiędzy użytkownikami. Jest mobilną aplikacją, wyróżniającą się szybką weryfikacją. Mankamentem tego portfela internetowego jest słaby support oraz brak wskazań do regulowania płatności w programach wysokiego ryzyka.

Skrill, traktowany jako procesor płatniczy, wyróżnia się tym, że może być uznany za profesjonalną firmę, której celem jest świadczenie usług na najwyższym poziomie. Spostrzeżenie to odnosi się zarówno do ich bezpieczeństwa, jak i jakości. Skrill może być konkurencją dla tradycyjnych banków, szczególnie w odniesieniu do osób, które zamierzają zarabiać za pośrednictwem sieci.

SolidTrustPay należy do procesorów płatniczych, które zapewniają nie tylko bezpieczeństwo, ale także usługi na najwyższym poziomie, dlatego cieszy się uznaniem i zainteresowaniem użytkowników. Jego wszechstronne działanie polega na zagwarantowaniu dostępu do niezliczonych programów, inwestycji oraz biznesów. Pozwala na zakładanie sporów i ułatwia odzyskanie utraconych pieniędzy. Niestety nie umożliwia bezpośrednich wypłat na konto bankowe tylko za pomocą kantorów. Może służyć do wypłacania i wpłacania środków między różnymi serwisami.

Perfect Money jest procesorem płatniczym, który funkcjonuje w sieci od 2007 roku. Zarówno wpłaty, jak i wypłaty są w pełni zautomatyzowane. Niekwestionowaną zaletą tego portfela internetowego jest możliwość wykorzystywania go w programach wysokiego ryzyka.

Neteller to popularny portfel internetowy założony w 1999 roku. Plusem serwisu jest obsługa w języku polskim (również telefoniczna). Wadą niestety może być czasochłonna weryfikacja.

Payeer jest rosyjskim procesorem płatniczym, który działa intuicyjnie. Od momentu wejścia na rynek wyróżnia się niskimi prowizjami, dzięki czemu zyskuje zwolenników nie tylko w sferach biznesowych, ale także wśród użytkowników. Jest stosowany w stale rosnącej liczbie programów inwestycyjnych.

Paytoo to obecny na rynku od 2004 roku procesor płatniczy, który ma amerykańskie korzenie. Do najważniejszych atutów tego portfela internetowego należy zaliczyć posiadanie własnej aplikacji, brak pobierania miesięcznych i rocznych opłat, obecność na rynkach w ponad dwustu krajach, gwarantowanie najwyższego bezpieczeństwa dokonywanych transakcji, możliwość korzystania z wirtualnej karty kredytowej Prepaid Master Card i posiadania opcjonalnej karty plastikowej Prepaid Master Card.

Payza to portfel internetowy, który, dzięki swojej wszechstronności, jest uznawany za bezkonkurencyjny bank elektroniczny. Jego niekwestionowaną zaletą jest udzielanie pomocy w odzyskiwaniu utraconych pieniędzy. Jest wykorzystywany do obsługiwania biznesów online, programów partnerskich, inwestycyjnych i revshare. Zapewnia poczucie bezpieczeństwa i stwarza duże możliwości zarabiania za pomocą Internetu.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *