Przelew funtów na polskie konto – zrób to online!

Przelewy funtów na polskie konto to dla wielu osób nieodłączna część życia na emigracji. Wykonując takie transfery musisz się upewnić, że koszt samej usługi nie będzie zbyt wysoki, zwłaszcza jeśli robisz to często. Nie warto przepłacać, zwłaszcza, że istnieją sposoby na znacznie tańszy i szybszy transfer funtów do Polski. Dziś wyjaśnimy, jak to zrobić.

Przelew funtów na polskie konto online

Jeśli cenisz szybkie, wygodnie a przede wszystkim korzystne finansowo rozwiązania najlepszym rozwiązaniem dla Ciebie będzie przelew funtów na polskie konto z pomocą firmy Klik-24. Taki transfer jest najszybszym i najtańszym sposobem, a ponadto jest niezwykle prosty. Nasza firma oferuje całkowicie przejrzyste zasady, dzięki czemu nie musisz obawiać się ukrytych opłat. W dodatku wymienimy Twoje funty po korzystnym, aktualnym rzeczywistym kursie. W praktyce oznacza to, że do odbiorcy w Polsce trafi największa, w porównaniu z innymi metodami, kwota. Zasady przelewu online z Klik-24 są bardzo przejrzyste. Nie obciążymy Cię żadnymi dodatkowymi, ukrytymi opłatami tak jak banki, nie musisz także stać w długich kolejkach, jak ma to miejsce w przypadku oddziałów agentów. Całą transakcję przeprowadzisz samodzielnie, szybko i całkowicie bezpiecznie.

Jak się to u nas odbywa? Cały proces jest niezwykle prosty, wystarczą trzy kroki Wystarczy, że założysz bezpłatne konto, logując się w naszym serwisie, wypełnisz prosty formularz online i potwierdzisz nadanie zlecenia. Pieniądze powinny znaleźć się na polskim rachunku bankowym – Twoim lub Twoich bliskich – maksymalnie w ciągu jednej doby.

Wybierz najkorzystniejszą ofertę

Istnieje naprawdę wiele możliwości przelania funtów z Wielkiej Brytanii na polskie konto w złotówkach. Warto przemyśleć wybór najkorzystniejszej dla siebie opcji, w zależności od tego jakie są dla Ciebie najważniejsze parametry danej oferty. Jeżeli nie chcesz niepotrzebnie tracić ciężko zarobionych pieniędzy na ukryte, dodatkowe, wysokie opłaty, a także niekorzystny kurs wymiany walut – wybierz opcje transferu online z naszą firmą.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *