SMART skaner od Racoongo

Każda osoba, która kiedykolwiek korzystała z pomocy finansowej jaką są kredyty i pożyczki, ma własną historię kredytową w BIK. Warto stale ją kontrolować, aby mieć pewność, że nikt nie próbował wykorzystać naszych danych osobowych, aby wziąć pożyczkę, ponieważ narazi nas to na niepotrzebne nieprzyjemności, a taką pożyczkę nie jest wcale trudno wziąć. Interesującym narzędziem, które jest czymś więcej niż tylko raportem historii kredytowej jest SMART Scanner. Jak dokładnie działa i jakie informacje uzyskamy za jego pomocą?

SMART Skaner – co to właściwie jest?

SMART skaner jest narzędziem, które pozwala poznać prawdziwą ocenę zdolności kredytowej na podstawie zebranych i przeanalizowanych informacji dotyczących aktualnych zobowiązać. Dodatkowo szczegółowo wyjaśnia, na jakiej podstawie pożyczkodawca podejmuje decyzję o udzieleniu pożyczki oraz co powinniśmy zmienić, aby uzyskać korzystniejsze warunki.

SMART skaner – jak pobrać swój raport?

Sprawa jest bardzo prosta. Wystarczy wejść na stronę https://racoongo.com/raport/, wypełnić wniosek o raport z analizą historii kredytowej (dostępny jest na dole strony), zaznaczyć wszystkie wymagane zgody i czekać na gotowy raport.

Jako ciekawostkę potraktować można narzędzie służące do oceny zdolności kredytowej na podstawie zdjęcia. Oczywiście nie jest to prawdziwa ocena, a jedynie na podstawie wyglądu, ubioru itp. więc do wyników należy podchodzić z dystansem.

Co zawiera taki raport?

Taki raport zawiera przede wszystkim szczegółową analizę wszystkich zaciągniętych pożyczek, a nawet wszystkich wysłanych wnioskach, które niekoniecznie musiały wiązać się z jej wzięciem. Dodatkowo znajdziemy w nim wyjaśnienie, na podstawie jakich informacji kredytodawcy podejmują decyzję o przyznaniu pożyczki oraz co musimy poprawić, aby uzyskane warunki był jeszcze lepsze. Na uwagę zasługują również informacje dotyczące aktualnego obciążenia finansowego oraz zalecenie dotyczące planowania i zarządzania swoimi wydatkami.

Podsumowanie

Historia kredytowa jest z pewnością czymś, o co warto dbać przez cały czas. Ciężko przewidzieć kiedy będziemy potrzebowali dodatkowego zastrzyku gotówki, który potrafi być bardzo duży (np. kredyt hipoteczny). Zła historia może uniemożliwić nam realizację planów takich jak budowa domu, kupno mieszkania czy po prostu wycieczka. Dodatkowo stałe jej monitorowanie pozwoli uniknąć problemów związanych z wzięciem na nas pożyczki przez inną osobę.

2 komentarze do „SMART skaner od Racoongo

  1. znalazłem ich stronę w internecie i spróbowałem korzystać z ich usług, nie mają ukrytych opłat szybko można znaleźć ofertę, polecam!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *